Služby

Naší předností je především kvalita provedení prací. Efektivně reagujeme na situace, které mohou při realizacích vznikat. Projektujeme a modelujeme také přímo na stavbách a jsme tak schopni bezchybně řešit změny v plánech na atypických stavbách.

Tvrdé jádro DREBO

David Böhm

šéf palubních tesařů sci-fi staveb. Stavěl dřevostavby na třech kontinentech a také pracoval jako umělecký truhlář na luxusních jachtách friendship yacht

Univerzální dělník obratný s pilou i myší. Řemeslo mu koluje v krvi a je připraven se utkat s největšími architektonickými a inženýrskými výzvami. Když nešlape bláto na stavbě, projektuje a staví ve 3D.

Odborné vzdělání:

*Mendelova univerzita v Brně – stavby na bázi dřeva
*Střední škola stavební v Jihlavě – dřevěné konstrukce a stavby
*Střední škola stavební v Jihlavě – učební obor umělecký truhlář

 

Martin Jakubec

šéf montážní party. S všeříkající přezdívkou Tesna se pod rukama tohoto neúnavného dřevozpracujícího tvora dějí procesy směřující ke zdárnému dokončení díla.
Specialista na kaučukové krytiny EPDM Firestone.

Odborné vzdělání:

*Mendelova univerzita v Brně – stavby na bázi dřeva
*Střední škola stavební v Jihlavě – dřevěné konstrukce a stavby
*Střední škola stavební v Jihlavě – učební obor umělecký truhlář

 

 Jakub Doubner – externí až extrémní spolupráce

nezávislý architekt, konstruktér, projektant a mistr 3D.
Předchozí zkušenosti s dřevostavbami získal jako člen ateliéru Molo architekti specializujícího se na moderní dřevostavby a soudobou architekturu.
jakub@doubner.com

Navrhujeme řešení

Uvažujeme konstruktivně. Hledáme řešení jak realizovat jakoukoliv dřevostavbu, dodáme stavebně konstrukční řešení včetně 3D modelu.

Když to vymyslíme, tak to uděláme

Provádíme novostavby, rekonstrukce a přístavby stávajících objektů, stavby rámové konstrukce „two by four“, fasády ze dřeva a velkoplošných materiálů, dřevěné podlahy a terasy, střechy z membrány Firestone EPDM RubberGard a bezrámové zasklení.

Děláme co svět neviděl

Realizujeme atypické a experimentální stavby, dřevěné konstrukce, nebojíme se inovací a používáme ty nejnovější technologie.